.

.

Флексибилна Четка За Тоалет Монтирана На Ѕид,Мултифункционална Четка За Тоалетна Чинија Од Типот На Пластична Вшмукувачка Чаша, Еколошки Пп Материјал Густа

Флексибилна Четка За Тоалет Монтирана На Ѕид,Мултифункционална Четка За Тоалетна Чинија Од Типот На Пластична Вшмукувачка Чаша, Еколошки

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

Може да се вметне на ѕидот,а не окупаторска позиција, компактниот ѕид монтиран дизајн е идеален за мали Еколошки пп материјал, издржлив, отпорен на капки, одвојлива вшмукувачка чаша, одвојлива вшмукувачка чаша, лесна за инсталирање. Фина четка, силна деконтаминација, јасен клиренс на работ, без мртов агол, магична пластична вшмукувачка чаша, силно вшмукување, постабилно, расклопување, без оштетување на идот. Четката има форма на чистење дизајнирана за тешко достапни агли. Поголемите влакна го олеснуваат заплеткувањето на косата и другите валкани туѓи предмети. Користи материјални влакна кои се Меки, Цврсти, Густи и не Прават Гребнатини при чистење на тоалетната чинија.Производ : Четка За Тоалет/Тоалетна Чинија Четкаматеријал : пластика големина : 21, 4 Dx36 H cm Ability да издржи : 3 KGMaterial : пластичен материјал, издржлив, лесен за ракување, без избледување, долг работен век.Карактеристики : заменлива глава на четка, лесна за замена, лесна за одржување.Содржи само тоалетна четка, не вклучува други предмети!Ефикасно отстранете ги неправилните дамки од аголот, погодни за сите видови подови, бањи, кади.Поради рачно мерење, вистинската големина и податоците на производот ќе бидат малку поинакви, ве молиме погледнете го вистинскиот производ!Поради околината за снимање и светлосните ефекти, може да има мала разлика во бојата, ве молиме разберете!Може да има разлика во бојата помеѓу вистинскиот производ и бојата на сликата, што е само за повикување!За други стилови, ве молиме контактирајте ме, нашата продавница има различни стилови и бои, можете да ја видите мојата продавница.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат