.

.

Лунарниот Рептил Дрвена Куќа За Миленичиња, Шарени Боемски Геко Шема Гуштер Состав Животно Забава Цртан Филм Украсен, Отворено &засилувач; Затворен Пренослив Куче

Лунарниот Рептил Дрвена Куќа За Миленичиња, Шарени Боемски Геко Шема Гуштер Состав Животно Забава Цртан Филм Украсен, Отворено &засилувач; Затворен

DEN 1919.84
Залиха
Достапно за нарачка

Мерења-22" W x 25" L x 30 "H Дрвена Рамка & 24" l x 28 " W Перница Покритие Куќа за вашите прекрасни пријатели животни. Направено од Најголема удобност и врвен квалитет со издржлива дрвена рамка и перница за полнење меки влакна. Карактеристики-деловите Од Ткаенина лесно може да се одвојат со прицврстувач за кука и јамка. Можете исто така да ја користите перницата одделно. Машина Перат - делови Крпи може да се мијат. Доволно издржлив и за внатрешна и за надворешна употреба. Печатено-со најсовремена технологија за дигитално печатење. Ткаенините се печатат само на предната страна. Создадете свој простор со овие дрвени куќи за кучиња. Создадете свој простор со овие дрвени куќи за кучиња. Наменет е за разни раси како Дакел, француски Булдог, Пемброк Велшки Корги, Кардиган Велшки Корги, Шкотски Териер, Бигл, Шетландско Овчарче, Шиба Ину. Но, тоа не е ограничено само на тоа. Ако сакате, можете да го користите како гнездо каде што ќе можете да ги угостите вашите бебешки кучиња. Со дрвени куќи за миленичиња погодни за внатрешна и надворешна употреба, можете да обезбедите модерен изглед кој ќе биде компатибилен со вашиот домашен декор. Ставете го на предниот трем и модерно уживајте во летните денови! Вашето куче е исто така член на вашето семејство и нивната психологија е многу важна. Создавањето простор што ќе направи да се чувствуваат безбедно ќе биде многу лесно со дрвени куќи за кучиња. Со својата ткаенина крошна на врвот, создавате удобна и засенчена област и ги заштитувате од задушувачките сончеви зраци. Можете лесно да го отстраните и исчистите благодарение на прицврстувачот за кука и јамка на делот од крпа.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат