.

.

Венинг Игра Џојстик Ф5-Пс Целосна Механичка Тастатура Аркадна Борбена Игра ЏОЈСТИК ПС4/ПС3/Компјутер Жичен УСБ Ултра-Тенок

Венинг Игра Џојстик Ф5-Пс Целосна Механичка Тастатура Аркадна Борбена Игра ЏОЈСТИК ПС4/ПС3/Компјутер Жичен УСБ Ултра-Тенок

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

4 цреша МХ црн клуч прекинувач како насока клуч 8 цреша МХ црни клучни прекинувачи како копчиња за работа. Напојуван Од Борбениот Одбор На Брук ЗА КОМПЈУТЕР/PS3/PS4. Директното поврзување СО ДОМАЌИНОТ PS4 не бара контролер, кој целосно ги заменува сите функции на контролорот,4-те копчиња на задната страна на куќиштето се копчињата R3, L3, sharing и touchpad. Двете копчиња на страната на школка се користат како почетна страница и копчиња за опции, а шесте анти-лизгачки влошки на дното го прават џојстикот постабилен. F5-PS има механички копчиња со стрелки на тастатурата (4 Прекинувачи Со Црни копчиња Од Цреша MX) на левата страна на контролорот, наместо традиционалниот аналоген џојстик (или копчиња), со 8 прекинувачи За копчиња од црна механичка тастатура Од цреша MX за ракување со копчињата од десната страна на контролорот.F5-PS е компатибилен СО КОМПЈУТЕР/PS3/PS4 со користење На Борбениот Одбор На Брук, а исто така поддржува PS4 игри НА PS5!Спецификација : тип На Кабел : USB (Тип Б До Тип А)должина На Кабел : околу 3mcase материјал : материјал од металпанел : големина На Акрилик панел : 35x20cmpruct висина : 4,5 cmproduct тежина : 1,5 kgpackate вклучува : 1 x F5-PS механичка тастатура аркадна игра PS5/PS4/PS3/Pcthanke што ја посетивте мојата продавница.

Карактеристики на предлогот

Cable type:
USB (Type B to Type A)
Cable length:
about 3m
Case material:
metal
Panel material:
Acrylic
Panel size:
35x20cm
Product height:
4.5cm
Product weight:
1.5kg
The package includes:
1 x F5-PS mechanical keyboard arcade gamepad PS5/PS4/PS3/PC:
Thank you for visiting my store. Customer satisfaction is our eternal pursuit. If you have any problems that need to be resolved, please contact us as soon as possible, and we will properly resolve them for you. wish you a happy life! :

Купувачи како што избираат