.

.

Dataram 120gb 2.5 SSD Диск Солидна Состојба Диск Компатибилен СО ASUS Q170M-C/CSM

Dataram 120gb 2.5 SSD Диск Солидна Состојба Диск Компатибилен СО ASUS Q170M-C/CSM

DEN 1028.80
Залиха
Достапно за нарачка

Dataram 120 GB SATA III 65 " Цврста Состојба Диск. Датарам, доверливо име на брендот од 1967 година. 3 година замена гаранција. До 550мб пишуваат брзина. Dataram 120 GB SATA III 6.5 " Цврста Состојба Диск. Датарам, доверливо име на брендот од 1967 година. 3 година замена гаранција. До 550мб пишуваат брзина. Датарам, долгогодишен производител на меморија на сервери и работни станици од висока класа, сега ја воведува својата нова линија На ПОТРОШУВАЧКИ SSD. Dataram SSD се изградени и тестирани според истите стандарди и крути процедури ЗА тестирање ISO како и меморијата на серверот од висока класа што ја произведуваме од 1967 година. Оваа ставка е произведена во нашиот објект во Пенсилванија. Ние Сме Во Американска сопственост и управувани. ОВОЈ SSD е произведен за да ги исполни или надмине спецификациите потребни за извршување на вашиот компјутер или Apple систем со оптимални перформанси. Спецификациите се како што следува : 120gb SATA III 6.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат