.

.

80-Ти Роденден Појас И Дијадема За Жени, 80 &засилувач; Прекрасен Роденден Појас И Круна, Среќен 80-Ти Роденден Подароци За Кралицата Жена Партија Фаворизира Материјал?

80-Ти Роденден Појас И Дијадема За Жени, 80 &засилувач; Прекрасен Роденден Појас И Круна, Среќен 80-Ти Роденден Подароци За Кралицата

DEN 769.60
Залиха
Достапно за нарачка

Голема Вредност : Доаѓа со 1 парче 80-та кристална круна и 1 парче "80 Круната е прибл 12 х 14 х 4 см/ 4,7 х 5,5 х 1,57 инчи.Пакет : комплетот вклучува 1 парче кристал круна и 1 парче роденден појас. Поради рачно мерење, ве молиме дозволете мала грешка.Услуга : ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не и ние ќе одговориме во рок од 24 часа.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат