.

.

Вивитар 500мм ф/8.0 Телефото Објектив СО 2х Телеконвертер + Монопод Комплет За Никон Д3200, Д3300, Д5300, Д5500, Д7100, Д7200, Д750, Д810 Камера

Вивитар 500мм ф/8.0 Телефото Објектив СО 2х Телеконвертер + Монопод Комплет За Никон Д3200, Д3300, Д5300, Д5500, Д7100, Д7200, Д750, Д810 Камера

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

КОМПЛЕТОТ ВКЛУЧУВА 7 ПРОИЗВОДИ СИТЕ СОСЕМА НОВИ Артикли Со Сите Додатоци испорачани Од Производителот + Целосни Гаранции ВО САД : [1] Вивитар 500мм ф/8.0 Телефото Објектив (Т Монтирање) +. [2] Вивитар 2х Телеконвертер + [3] Т Монтирање За Никон +. [4] Видпро 67 " Про Монопод + [5] Пд 6пц Комплетен Комплет за Чистење +. [6] Лцд-Заштитници На Екранот + [7] Лист Со Инструкции за Т-Монтирање. КОМПЛЕТОТ ВКЛУЧУВА 7 ПРОИЗВОДИ СИТЕ СОСЕМА НОВИ Артикли Со Сите Додатоци испорачани Од Производителот + Целосни Гаранции ВО САД : . [1] Вивитар 500мм ф/8.0 Телефото Објектив (Т Монтирање) +. [2] Вивитар 2х Телеконвертер + [3] Т Монтирање За Никон +. [4] Видпро 67 " Про Монопод + [5] Пд 6пц Комплетен Комплет за Чистење +. [6] Лцд-Заштитници На Екранот + [7] Лист Со Инструкции за Т-Монтирање. Комплетот вклучува : + 1) Вивитар 500мм ф/8.0 Телефото Објектив (Т Монтирање) ● 2) Вивитар 2х Телеконвертер (Т Монтирање) ● 3) Прецизен Дизајн Т Монтирање За Никон 4) Видпро 67" Про Монопод Со Куќиште} 5) Прецизен Дизајн 6-Парче Камера И Комплет За Чистење Леќи} 6) Прецизен Дизајн Универзални Лцд Заштитници На Екранот & објектив овој моќен vivitar 500mm f/8 телефото Објектив (Т Монтирање) Користи Конструкција Од Алуминиумска Легура, Компјутерски Дизајнирана Оптика Од Сите Стакла И Најновите Оптички Техники Со Повеќе Облоги за да обезбеди Јасни, Висок Контраст, Практично Слики Без Одблесоци На Далечни Субјекти, Дури И Под Неповолни Услови На Осветлување. Совршен за природа, спортска и надзорна фотографија. Вклучува мека торбичка за складирање. Потребен е адаптер за монтирање специфичен за камерата (се продава одделно). Овој Телеконвертер Vivitar 2x се прикачува на која било леќа T-mount (држач за завртки) и ефикасно ја удвојува фокусната должина на таа леќа, овозможувајќи му на фотографот да се приближи многу до дејството.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат