.

.

Puccy 2 Пакет Леќа Заштитник Филм, компатибилен Со Логика L68 Tpu Камера Налепница ( Не Калено Стакло/Не Предниот Екран Заштитници ) нова верзија

Puccy 2 Пакет Леќа Заштитник Филм, компатибилен Со Логика L68 Tpu Камера Налепница ( Не Калено Стакло/Не Предниот Екран Заштитници ) нова

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

Ве молиме имајте предвид дека заштитникот на екранот е флексибилен пластичен филм, А не Калено Стакло Тпу материјал со мазна површина, ве одржува чувствителен на висок допир. Цврстината ОД 4 ЧАСА може ефикасно да одолее на дневните гребнатини. Својствата за само-лекување му овозможуваат на филмот да се опорави од помали гребнатини и да го одржува вашиот уред сосема нов. Без прашина, без меурчиња, супер лесно инсталирање со едно притискање. Детали За Производот : 1. Го штити вашиот уред од тврда цврстина, абразија, гребнатини, оштетувања како што се паѓање и судир. Лесно се откинува, обработката без воздух ги елиминира воздушните меури, а адсорпцијата продолжува природно. Површината има облога отпорна на отпечатоци од масло, така што можете брзо да ја избришете со лесно бришење. Тоа не влијае на тенкото, меко чувство на допир. Прашања Кои Бараат Внимание : ① Ве Молиме не ја допирајте површината на лепилото или не допирајте со други работи.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат