.

.

атфоликс Пластична Стаклена Заштитна Фолија Компатибилна Со Заштитник Од Стакло Никон Кулпикс А100, 9Х Хибридно Стакло ДЕВИЗЕН Стаклен Екран Заштитник На Пластика

атфоликс Пластична Стаклена Заштитна Фолија Компатибилна Со Заштитник Од Стакло Никон Кулпикс А100, 9Х Хибридно Стакло ДЕВИЗЕН Стаклен Екран

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Подобро од стакло : за разлика од вистинското стакло или калено стакло, Овој ЗАШТИТНИК на Стакло ОД стакло ОД хибридно Стакло од пластика е нераскинлив и без цепнатинки-одговара и компатибилен со Никон Кулпикс А100 Максимална заштита од гребење (цврстина 9Ч при притисок на пишување 500гр) - Овој пластичен стаклен заштитен филм се состои од исклучително тенок (прибл. 0,2 мм) и отпорен материјал. Уникатниот стаклен / пластичен материјален состав на Пластичната Стаклена Заштитна Фолија обезбедува најголема пропустливост на светлината и олеофобна обвивка против отпечатоци. Екстра силен силиконски леплив слој-постоечките гребнатини на екранот едноставно исчезнуваат. Додаток@Фоликс-Направен Во Германија * * * Лесен За инсталирање : ЗАШТИТНИКОТ ОД Стакло ОД ХИБРИДНО Стакло СО ДЕВИЗЕН Курс има слична вкочанетост со онаа на вистинското стакло и може да се инсталира лесно и без меурчиња. Подобро од стакло : за разлика од вистинското стакло или калено стакло, Овој ЗАШТИТНИК на Стакло ОД стакло ОД хибридно Стакло од пластика е нераскинлив и без цепнатинки-одговара и компатибилен со Никон Кулпикс А100. Максимална заштита од гребење (цврстина 9Ч при притисок на пишување 500гр) - Овој пластичен стаклен заштитен филм се состои од исклучително тенок (прибл. 0,2 мм) и отпорен материјал. Уникатниот стаклен / пластичен материјален состав на Пластичната Стаклена Заштитна Фолија обезбедува најголема пропустливост на светлината и олеофобна обвивка против отпечатоци. Екстра силен силиконски леплив слој-постоечките гребнатини на екранот едноставно исчезнуваат. Додаток@Фоликс-Направен Во Германија * * * Лесен За инсталирање : ЗАШТИТНИКОТ ОД Стакло ОД ХИБРИДНО Стакло СО ДЕВИЗЕН Курс има слична вкочанетост со онаа на вистинското стакло и може да се инсталира лесно и без меурчиња. FX-Хибридно Стакло Пластично Стакло Заштитен Филм од at Foli X, ултра тенок и супер тврд, компатибилен Со Nikon Coolpix A100 FX-Хибридно Стакло Стакло заштитник целосно го редефинира предметот на заштита на екранот благодарение на уникатниот состав на материјалот : развојот на оваа исклучително тврда (9h цврстина на молив) и отпорен стакло / пластичен материјал овозможува да се произведат особено тенки заштитници на екранот. Така, вашиот екран на допир реагира на вашиот влез како целосно незаштитен дисплеј.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат