.

.

Подарок За Крштевање, Врежан Компас, Месинг Компас, Наутички Компас, Прекрасен Рачно Изработен Подарок

Подарок За Крштевање, Врежан Компас, Месинг Компас, Наутички Компас, Прекрасен Рачно Изработен Подарок

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Висококвалитетната игла за компас со накит многу брзо се населува На Север за навремено и точно читање Навистина импресивен и уникатен подарок за вашите најблиски и за разни прилики како родендени, годишнина, Крштевање, пензионирање итн. Рачно изработен месинг компас и кожна футрола со врвен квалитет. Вину Наутички Зделки За Квалитетни Производи, Без компромис за квалитетот - по секоја цена. Големина на компас : 4, 8Х1, 8 см, големина На Куќиштето. Големина : 5, 2Х2, 2 см. Висококвалитетната игла за компас со накит многу брзо се населува На Север за навремено и точно читање. Навистина импресивен и уникатен подарок за вашите најблиски и за разни прилики како родендени, годишнина, Крштевање, пензионирање итн. Рачно изработен месинг компас и кожна футрола со врвен квалитет. Вину Наутички Зделки За Квалитетни Производи, Без компромис за квалитетот - по секоја цена. Големина на компас : 4, 8Х1, 8 см, големина На Куќиштето.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат