.

.

VXB Бренд Јапонија MJC-55K-BL 11/16 инчи до 13/16 инчен Вилица Тип Флексибилни Спојка Спојка Создаден 2 Дијаметар: 13/16 Инчен Должина Спојување: 78 Спојување Надворешниот Дијаме?

VXB Бренд Јапонија MJC-55K-BL 11/16 инчи до 13/16 инчен Вилица Тип Флексибилни Спојка Спојка Создаден 2 Дијаметар: 13/16 Инчен Должина Спојување:

DEN 7352.32
Залиха
Достапно за нарачка

Спојување Создаден 1 Дијаметар : 11/16 инчи Спојување Создаден 2 Дијаметар : 13/16 инчи. Должина На Спојување : 78. Спојување Надворешен Дијаметар : 55. 7-15 дена превозот. VXB Бренд, Nbk Јапонија MJC-55 K-BL 11/16 инчи до 13/16 инчи флексибилна Спојка од типот на вилицанбк Јапонија MJC-55 K-BL 11/16 инчи до 13/16 инчи Флексибилна Спојка од типот на Вилица, ова е флексибилна спојка од типот на вилицата. Мевот овозможува ексцентричност, аголна неусогласеност и крајна игра. Отворот За спојување 1 Дијаметар : 11/16 инчи Отворот За спојување 2 Дијаметар : 13/16 Инчи Должина на спојката : 78 Надворешен Дијаметар на спојката : 55 материјал : Нерѓосувачки Ова е флексибилна спојка од типот на вилицата.Тесното Вклопување овозможува пренос со нула реакција при низок вртежен момент.Лесно вклопување ви овозможува непречено да ги соберете и поделите центарот и ракавот.Одличната флексибилност овозможува ексцентричностаголна неусогласеност и извртување на вибрациите accepted.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат