.

.

Светло ДОМА Црна Цветна Завеса за Туширање 72Wx84H Екстра Долги Бели Сиви Цветови Рози Урбан Уникатен Модерен Едноставен Декор За Бања Водоотпорна Ткаенина Декор За Д

Светло ДОМА Црна Цветна Завеса за Туширање 72Wx84H Екстра Долги Бели Сиви Цветови Рози Урбан Уникатен Модерен Едноставен Декор За Бања Водоотпорна

DEN 383.84
Залиха
Достапно за нарачка

Полиестер, винил Еко-Пријателски Материјал : Изработен од 100% материјал од полиестерска ткаенина. Не винил, Не ПЕВА. Користете напредна ТЕХНОЛОГИЈА ЗА HD печатење, која може да се мие во машина без избледување. +Мерења : 84 инчи долги х 72 инчи широк. Вклучува 12 бесплатни пластични куки. Не е потребен лагер. уникатен Дизајн : овој дизајн се комбинира со дизајн на црни рози. Тоа ја прави вашата бања полна со живот. Лесен за Инсталирање : Машинско Перење и сушење. Вградените метални дупки за прстени ја олеснуваат инсталацијата (вклучени прстени). Услуга по продажбата : Контактирајте Не Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, ние дефинитивно ќе го решиме за вас. Полиестер, винил. Еко-Пријателски Материјал : Изработен од 100% материјал од полиестерска ткаенина. Не винил, Не ПЕВА. Користете напредна ТЕХНОЛОГИЈА ЗА HD печатење, која може да се мие во машина без избледување. +Мерења : 84 инчи долги х 72 инчи широк. Вклучува 12 бесплатни пластични куки. Не е потребен лагер. уникатен Дизајн : овој дизајн се комбинира со дизајн на црни рози. Тоа ја прави вашата бања полна со живот. Лесен за Инсталирање : Машинско Перење и сушење. Вградените метални дупки за прстени ја олеснуваат инсталацијата (вклучени прстени). Услуга по продажбата : Контактирајте Не Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, ние дефинитивно ќе го решиме за вас. Завесите за туширање ОД полиестер ВО ДОМОТ можат да ја осветлат вашата бања. Добар избор е дали ќе го користите сами или ќе му го подарите на некого. Еко-пријателски Материјал : Изработен од 100% материјал од полиестерска ткаенина. Користете напредна ТЕХНОЛОГИЈА ЗА HD печатење, која може да се мие во машина без избледување.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат