.

.

Портмеирион Егзотични Ботанички Градина 12 Унца Мандарина Кригла Со Мотив Вилинско Коњче | За Кафе, Чај, &засилувач; Други Пијалоци | Машина За Миење Садови, Микробра?

Портмеирион Егзотични Ботанички Градина 12 Унца Мандарина Кригла Со Мотив Вилинско Коњче | За Кафе, Чај, &засилувач; Други Пијалоци |

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

ПОСЛУЖЕТЕ СО СТИЛ : Оваа Ботаничка Градина Егзотична 12-Унца Мотив На Вилинско Коњче мандарина кригла Тие ја карактеризираат иконската мандаринска форма На Портмеирион со стилска рачка за да обезбедат пријатно искуство со пиење. Мери 3,5" Дијаметар х 4,5 " Висок. ОДЛИЧЕН ДОДАТОК НА СЕКОЈ ОБРОК : Создавајќи неверојатна колекција мешавина и натпревар за масата и домот, Ботаничката Градинарска Егзотична Колекција Од Портмеирион е изградена за модерно живеење. МАТЕРИЈАЛ ОД НАЈВИСОКО НИВО : Изработен Од Керамика, тоа е прилично ботанички илустрации веруваат дека неговата сила и издржливост и неговата глазура отпорна на чипови ја прави совршена колекција за зафатени семејни домови. ВИСОКОКВАЛИТЕТНА КОЛЕКЦИЈА : ОД прибор за јадење и садови за готвење до вазни и подароци, Ботаничката Градина На Портмеирион носи малку магија во секојдневните прилики – како специјален неделен појадок со семејството или попладневен чај со пријателите. Колекцијата Егзотични Ботанички Градини се совпаѓа со оригиналната Колекција На ботанички Градини Портмеирион!. СПЕЦИФИКАЦИИ НА ПРОИЗВОДОТ : (1) Керамички 12 Мл. Кригла, вилинско коњче мандарински дизајн. Машина за миење садови и безбедна микробранова печка.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат