.

.

Аксоин Хж Простор Алуминиумски Фен За Коса Држач За Монтирање На Ѕид Спирален Држач За Вентилатор Со Чаша Совршена Бања Полица За Складирање Во Бања

Аксоин Хж Простор Алуминиумски Фен За Коса Држач За Монтирање На Ѕид Спирален Држач За Вентилатор Со Чаша Совршена Бања Полица За Складирање

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

Висококвалитетен алуминиумски материјал долго време, нов надграден простор за заштита на животната средина алуминиумски материјал Спречете гребнатини, безбедни заоблени агли за да спречите несреќи. Поврзана основа, висока густина и потрајни. Побезбедно со куки за приклучоци, дизајнот на куката за Приклучок спречува приклучоците да допираат вода. Шуплив дизајн за одвод, вентилираната основна плоча е изведена од упорноста на здравјето. Име на производот : Простор Алуминиумски Држач за Фен за Коса материјал на Производот : простор алуминиумска површина третман : елоксирачки карактеристики на производот : отпорен на корозија, отпорен на ' рѓа процес на стока : проширен и задебелен, стабилен и издржлив метод на инсталација : метод на инсталација без удари : Пакувањето монтирано на ѕид вклучува 1 * решетка за Дување Коса ја содржи само горенаведената содржина на пакувањето, со исклучок на други производи.Совет : продадете Ја само решетката за вентилатор, другите предмети од мониторот не се продаваат.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат