.

.

Втор Цвет На Кожата Поп Црна х Зелена / за пантоне 6 200sh/Софтбанк SSH200-PCCL-201-Y359

Втор Цвет На Кожата Поп Црна х Зелена / за пантоне 6 200sh/Софтбанк SSH200-PCCL-201-Y359

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

Ракување : Огромно Бр Ова е случај на паметен телефон од популарниот бренд "ВТОРА КОЖА". Материјал : случај тело/поликарбонат. Обработка : ув-мастило за лекување, завршна обработка на горниот слој. Опсег на печатење : рамно печатено (без печатење на страните). Ракување : Огромно Бр. Ова е случај на паметен телефон од популарниот бренд "ВТОРА КОЖА". Материјал : случај тело/поликарбонат. Обработка : ув-мастило за лекување, завршна обработка на горниот слој. Опсег на печатење : рамно печатено (без печатење на страните). Заштитува паметен телефон од гребнатини. Многу е лесно да се отстрани. Носете околу поп дизајн кој се чувствува како промена на фустанот! Опис на производот : пантоне 6 200sh/Soft Bank случај со поп и симпатична цветни шема. Спецификациите може да се менуваат без претходна најава. ● Сликата е композитна слика. ●Целата обработка на производот е рачно изработена и спроведена во Јапонија од квалификувани занаетчии.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат