.

.

Шега 7 Послужавник За Накит За Садови За Прстени-Роден На 1 април Мојот Живот Е Шега Ден На Будали Роденден Кујна Домашен Декор Клуч Послужавник

Шега 7 Послужавник За Накит За Садови За Прстени-Роден На 1 април Мојот Живот Е Шега Ден На Будали Роденден Кујна Домашен Декор Клуч

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

СОВРШЕН ПОДАРОК-држач за веренички прстен за невестата, помогнете и да ја покаже својата нова блинг; совршен подарок за носење на невестински туш, моминска вечер, свршувачка или само за забава! ГЛАМУРОЗНА идеална големина за прстени, нараквици, обетки, ѓердани, клучеви или други мали додатоци. Шега Кригла Чаша-Роден на 1 април Мојот Живот Е Шега април Будали Ден Роденден 11 Oz Чаши Чаши. Најдобар Подарок За Ангажман, Послужавник За Накит За Прстен - Сад За Ситници За Веренички Прстен, Украси За Моминска Вечер, Свршен Подарок. Одличен подарок за мајка ќерка пријатели или важни луѓе.Особено Денот На Вљубените,Роденден,Годишнина,Денот На Благодарноста,Божиќ,Дипломирањето, и подароци размена!. Материјал : Висококвалитетен нерѓосувачки челик. Големина : 7 Icnh. Тежина : 112гр Боја : Сребрена/ Златна/Шарена. Површина : површината Е обложена со огледало, Позлатена бакарна површина, обоена површина обложена со Карактеристики на титаниум : Мазни линии И со нежен процес на галванизација, сјајот е многу добра Употреба : Држете накит, сушено овошје, закуски и дневни ситници. Атрактивен изглед, удобно чувство за рака, пренослив и многу остри.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат