.

.

Јутбт Пренослив Кабел За Алишта За Патување, Без Прилагодлива Линија За Облека за Кампување од 26 стапки, Ветроупорна И Нелизгачка Јаже За Сушење Алишта За Хотелско

Јутбт Пренослив Кабел За Алишта За Патување, Без Прилагодлива Линија За Облека за Кампување од 26 стапки, Ветроупорна И Нелизгачка

DEN 1375.84
Залиха
Достапно за нарачка

?ФЛЕКСИБИЛНО И ПРИЛАГОДЛИВО : реакторската алишта за закачување влажни или суви алишта внатре или надвор, Има максимална тежина од 11 килограми, Прилагодливата алишта може да се протега до 9,2 Стапки ?ВИСОК КВАЛИТЕТ, ИЗДРЖЛИВ : издржливото јаже за облека што се повлекува е изработено од школка од нерѓосувачки челик 304, така што предметите од секојдневна употреба стануваат корозија без 'рѓа, дизајн со двојна макара, безжична картичка, издржлива, поотпорна на абење, поотпорна на' рѓа. ?ПЕРФОРМАНСИ : Отпорен на истегнување, попуштање, искривување, влага и стареење. ?ЗАШТЕДЕТЕ ПРОСТОР : алиштата што се повлекуваат се многу мали, Многу лесно се повлекуваат доколку е потребно за да се премести линијата назад во куќиштето за лесно складирање, што е погодно и не зафаќа простор. ?ШИРОКО РАСПРОСТРАНЕТА УПОТРЕБА : оваа облека што може да се повлече од една линија широко користена за закачување влажни костими за капење,посвети и некои други кои не можат да се сушат во машина, Одличен додаток на секој дом, хотел, внатре и надвор, перална, балкон, туш кабина, бања.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат