.

.

Фантик Ден-Т8 АПЕКС 2000 Засилувач Скок Стартер, 20000mah Автомобил Батерија Пакет за До 8,5 Литри Бензин И 6L Дизел Мотори СО LED Дисплеј, 65w Pd Брз Полнач, 12v Безбедно Литиум Ск?

Фантик Ден-Т8 АПЕКС 2000 Засилувач Скок Стартер, 20000mah Автомобил Батерија Пакет за До 8,5 Литри Бензин И 6L Дизел Мотори СО LED Дисплеј,

DEN 1919.52
Залиха
Достапно за нарачка

Pd 65 W Влез, исто така, доволно за напојување На Вашиот Mac Book Pro 13", лаптопи, телефони и други USB-c уреди [Екстремна Безбедност] ние ја прифаќаме технологијата Ten Safe и ја подобривме. Со нашиот дизајн без грешки со обратен поларитет и технологија отпорна на искри, немате грижа за неточни врски. И со зголемена термичка ефикасност и управување со енергија за да се обезбедат посилни перформанси и подолго траење на батеријата. [Што Добивате] T8 APEX Пренослив Автомобил Батерија Скок Стартер Пакет(IP65 отпорен на вода и отпорен на пламен, Тешки Стеги За Батерии, USB C До C Кабел За Полнење, 65w Брз Полнач, Автомобил Полнач, Стп Торба За Складирање, Упатство За Корисникот, Сигурен Услуги на Клиентите и Доживотна Стручна Техничка Поддршка. Фантик 3-Годишнина Прослава, САМО ЕДНАШ ВО 2023 година. [Моќта на Титан] со почетната моќност на титан за моментално палење на моторот. Оценет на 2000 Засилувачи, овој стартер за скокање на литиумски автомобилски батерии ослободува максимална енергија за стартување на мртвата батерија, особено за вашиот суперавтомобил до 8,5 Литри бензински мотори и 6,0 Л дизел мотори. [Паметен Дисплеј За Откривање] Има паметен екран од 3,0 инчи за удобна употреба, овој пренослив стартер пакет за скокање во автомобил може интелигентно да го открие и прикаже напонот на батеријата во реално време, а преостанатото ниво на батеријата, за да ве запознае сѐ на прв поглед. [Брзо Полнење] Потребни се само 5 минути полнење од 0% до еден скок, почнувајќи веднаш да тргнете на патот.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат