.

.

Американски Знаме Утешител Постави Кралот, Деца Момчиња Морнарица Сини Елен Рогови Камо Постелнина Поставува Западна Рустикален Лов Камуфлажа Утешител За Тинејџ?

Американски Знаме Утешител Постави Кралот, Деца Момчиња Морнарица Сини Елен Рогови Камо Постелнина Поставува Западна Рустикален Лов

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Што Можете Да Добиете - - - 1 Крал Елен Камо Утешител 104 "х 90" + 2 Футроли За Перници 36"Х 20" Преголема-Одлична покриеност долж страните на креветот.(Вметнувањето и Куќиштата на јорганот Се печатат Само На Страната На Ронт. ✿_Повеќенаменска Употреба- - - Западниот Рустикален Камуфлажен Утешител Не Е Многу Тежок, но сепак обезбедува доволно топлина! Совршен Ватиран Јорган За Пролет, Зима,Лето или потопло време, Нарачајте 1 комплет и користете ја целата сезона. Користете како ватенка, покривка,ќебе, покривка за кревет. ✿+Лесна Нега- - - - Лесна За чистење (без влакна На Куче или Мачка лево крзно од домашни миленици) Машина за перење на студ. Падне сува ниска.Мека дише и издржлив лесен.Потрајни од памук. ✿€Камо Американско Знаме Постелнина Декор - - - - Совршен За семејства со домашни миленици или деца. Украсете ја вашата спална соба, гостинска соба,Р., куќа за одмор и студентски дом со оваа прекрасна покривка за 3д деца, доволно лесна за носење кога патувате или одите на активности надвор, удобна и практична,исто така може да биде совршен подарок за патување, свадби, родендени,празници, Денот На Мајката - Таткото Ноќта на Вештерките И Божиќ. ✿●Наша Гаранција- - - знаеме дека Ќе ви се Допадне Утешител На Животни Во Шума/ Камо Американски Јорган/Јорган За Јорган / Јорган, Но ако поради некоја причина одлучите дека не е за вас, испратете 1 едноставна е-пошта и добијте поврат на средства, апсолутно никакви прашања поставени. Пребарајте Утешител и пронајдете повеќе Колекција Постелнина!. ♚ ♚ Најдобри подароци и благослови : Преуредувајте Ги вашите спални соби секоја сезона со нашите комплети за утешител! Совршен предмет за вашата соба, младинска соба за момчиња за девојчиња, главна спална соба. Исто така одлична идеја за подарок за вашата мајка, тато, сестра, брат, баба, сопруга, сопруг, ќерка, син и сите други сакани Information Информации за големината : 1 двојна големина надолу утешител (68" w X 90" L) и 1 ватиран перница случај (30" w X 20" L). 1 целосна големина надолу утешител (79" W X 90" L) & 2 ватиран перница случаи (30" W X 20" L).

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат