.

.

М10-1,5 Х 110мм, ИСО 4017, Метрички, Шестоаголни Завртки За Капачиња, Целосна Нишка, А2 Нерѓосувачки Челик

М10-1,5 Х 110мм, ИСО 4017, Метрички, Шестоаголни Завртки За Капачиња, Целосна Нишка, А2 Нерѓосувачки Челик

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Шестоаголните завртки за капачиња се произведуваат до построги толеранции во споредба со шестоаголните завртки А2 нерѓосувачки челик е функционално еквивалентно на 304 одделение, исто така познат како 18-8 нерѓосувачки челик. Нерѓосувачкиот челик значително ја подобрува отпорноста на оцрнување или корозија. Лицето за миење под главата обезбедува прецизна површина на лежиштето. Заоблената точка го подобрува ангажманот со навртка или претходно прислушувана дупка. Шестоаголните завртки за капачиња се произведуваат до построги толеранции во споредба со шестоаголните завртки. А2 нерѓосувачки челик е функционално еквивалентно на 304 одделение, исто така познат како 18-8 нерѓосувачки челик. Нерѓосувачкиот челик значително ја подобрува отпорноста на оцрнување или корозија. Лицето за миење под главата обезбедува прецизна површина на лежиштето. Заоблената точка го подобрува ангажманот со навртка или претходно прислушувана дупка. ДИМЕНЗИОНАЛНИ АТРИБУТИ - Дијаметар (Номинален) : М10 - Теренот На Конецот : 1,5 - Дијаметар (Димензија) : 10мм - Должина (Номинална) : 110мм - Должина На Конецот (Номинална) : 110мм - Низ Станови (Основни) : 16мм - Висина На Главата, Севкупно : 6,4 ммпроизводни АТРИБУТИ - Категорија : Капа Завртки - Систем На Мерење : Метрички - Бренд : Аспен Прицврстувачи®- СТИЛ НА ГЛАВА : Хексадецимален Стил На глава : Стил На Миење Лице - Погон : Надворешен Хексадецимален Погон - Чекор : груба нишка - должина на конец : Целосна Насока На конец : Десна нишка - точка : Заоблена Точка - Материјал : Нерѓосувачки челик-Материјал Одделение : А2 нерѓосувачки челик - Облога : Необложен - стандарди И спецификации : исо 4017НБ : Сликите На Производите Се Уметнички Претстави Заштитени Со Авторски Права Кои Можеби Не Ја Одразуваат Точноста На Производот ИЗГЛЕД, ПРОПОРЦИИ И/ИЛИ Релативни Димензии.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат