.

.

Митутојо 2109А-10 Индикатор ЗА Бирање дг 0.001 Град, 0-1мм Опсег

Митутојо 2109А-10 Индикатор ЗА Бирање дг 0.001 Град, 0-1мм Опсег

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Револуционерниот дизајн на матични грмушки за стегање без проблеми и подолг опсег на стегање Не преку завртка-дупка на рамката за висока отпорност на прашина. Поголема ригидност во лежиштето за намалување на грешката во трагање. Револуционерниот дизајн на матични грмушки за стегање без проблеми и подолг опсег на стегање. Не преку завртка-дупка на рамката за висока отпорност на прашина. Поголема ригидност во лежиштето за намалување на грешката во трагање. Индикатор за бирање со навртки, дипломирање од 0,001 мм, опсег од 1мм, 0,2 мм/вртежи, 0-100-0 читање на бирање, 0,005 мм точност.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат