.

.

Лангсун 4 Сет 28 Висина Маса Балон Штанд Комплет За Роденден Партија Украси И Свадба Украси, Среќен Роденден Балони Украси За Забава И Божиќ Балон Украси

Лангсун 4 Сет 28 Висина Маса Балон Штанд Комплет За Роденден Партија Украси И Свадба Украси, Среќен Роденден Балони Украси За Забава И

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Големина На Држач за балон-дијаметар На Основата : 6,9 инчи Стапчиња : 1 х 28 инчи долги, 3 х 23,5 инчи долги, 3 х 15,5 инчи долги. Столбот е изработен од издржлива проѕирна пластика, а основата е изработена од акрилик. Може да се користи повторно. Брзо И Лесно Склопување-треба да подготвите 14 парчиња латекс балони или балон од фолија. Според упатствата, потребни се само 3 минути за да се соберат и да станат убава декорација на балони. И тоа може да биде повторна употреба повеќе пати во различни ситуации. Совршена Декорација За Забави-тие ќе работат совршено на вашата роденденска забава, свадбена декорација, украси за туширање за бебиња, декорација на домот, позадина за фотосесија, Божиќ, Ноќта на Вештерките и други празнични украси. Евтина Цена-Ова е многу исплатлив производ за украсување забави.Инсталацијата е апсолутно убава.Покажете го на instagram и дефинитивно ќе добие многу лајкови. 100% ЗАДОВОЛСТВО ИЛИ ВРАЌАЊЕ НА ПАРИТЕ-Прво Контактирајте Не за какви било проблеми или прашања. Ние ќе бидете сигурни дека ќе го добиете најдоброто решение или целосни пари назад ако не се задоволни. Големина На Држач за балон-дијаметар На Основата : 6,9 инчи. Стапчиња : 1 х 28 инчи долги, 3 х 23,5 инчи долги, 3 х 15,5 инчи долги. Столбот е изработен од издржлива проѕирна пластика, а основата е изработена од акрилик. Може да се користи повторно. Брзо И Лесно Склопување-треба да подготвите 14 парчиња латекс балони или балон од фолија. Според упатствата, потребни се само 3 минути за да се соберат и да станат убава декорација на балони. И тоа може да биде повторна употреба повеќе пати во различни ситуации. Совршена Декорација За Забави-тие ќе работат совршено на вашата роденденска забава, свадбена декорација, украси за туширање за бебиња, декорација на домот, позадина за фотосесија, Божиќ, Ноќта на Вештерките и други празнични украси.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат