.

.

Кокреат Копија 1911-Д Индиски Глава Орел Пет Долари Златник-Сад Сувенир Монета Среќа Монета Скитник Монета Морган Долар Реплика Колекција

Кокреат Копија 1911-Д Индиски Глава Орел Пет Долари Златник-Сад Сувенир Монета Среќа Монета Скитник Монета Морган Долар Реплика Колекција

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

●МАТЕРИЈАЛ● - ова е монета за ХобиИзработени Од Бакар, Обложени Со Злато. Тоа не е Монета За Тргување, но вреди вашата постојана колекција. Комбинирајќи го знаењето за науката за материјали со долгогодишно нумизматичко искуство, ние се стремиме во најголема можна мера да ја вратиме монетата во првобитниот изглед,Полна со забава. Questares q-нашата монета има Извонредна изработка,Неверојатни детали, Висококвалитетен Материјал, Ви Носи совршено чувство, Доживејте ја историската вредност и шармот на монетите. ●ФУНКЦИЈА€ - Богата колекција, научете да ја разберете историјата на монетите. Монетите се придружени со човечки развој илјадници години. Совршени наставни алатки, Играјте со ракотворби, Изненадувачки подароци за роднини и пријатели. ● ГОЛЕМИНА ● -специфичните димензии се прикажани на сликата.Повеќето Димензии се како Што следува,Дијаметар : 25мм/0,98" - 40мм/1,57"; Дебелина : 3мм/0,12"(прибл). `+ Пакет -1 парче Паричка.Добредојдовте Во Мајбекоин Продавница!Нашите монети за собирање и игра. Тоа ќе биде совршен подарок и колекција. ●МАТЕРИЈАЛ● - ова е монета за Хоби.Изработени Од Бакар, Обложени Со Злато. Тоа не е Монета За Тргување, но вреди вашата постојана колекција. Комбинирајќи го знаењето за науката за материјали со долгогодишно нумизматичко искуство, ние се стремиме во најголема можна мера да ја вратиме монетата во првобитниот изглед,Полна со забава.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат