.

.

Томи Хилфигер Машка Лесна Водоотпорна Јакна Со Качулка Што Дише

Томи Хилфигер Машка Лесна Водоотпорна Јакна Со Качулка Што Дише

DEN 688.48
Залиха
Достапно за нарачка

100% Најлон Затворање на патент. Машинско Перење. НАПРЕДНА ТЕХНОЛОГИЈА : 100% најлонската обвивка создава јакна отпорна на вода; таа е поврзана со внатрешна мрежеста обвивка што овозможува пократко време на сушење; ткаенината останува лесна, а сепак овозможува заштита. СТИЛСКИ КАРАКТЕРИСТИКИ : јакната го содржи потписот томи хилфигер везено знаме лого на левата градите. Функционалност : Практично затворање на предниот патент во комбинација со два странични џебови кои даваат одржливо складирање; аспираторот има прилагодлива врвка за влечење за удобност и сите временски услови. Јакна за дожд со качулка предна патент со долни џебови за патент за да ги одржувате предметите суви. Оваа јакна е изработена со ткаенина за дишење и водоотпорна обвивка што ќе им овозможи на молекулите на пареа да избегаат, одржувајќи го носителот удобен за време на лошите временски услови.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат