.

.

Калвер 22к Златен Раб Плашлив ГАВРАН ДОФ Двојни Старомодни Очила, 13,5-Унца, Подарок Кутија Сет од 2

Калвер 22к Златен Раб Плашлив ГАВРАН ДОФ Двојни Старомодни Очила, 13,5-Унца, Подарок Кутија Сет од 2

DEN 111.84
Залиха
Достапно за нарачка

Комплетот вклучува : (2) Две (ДОФ) Двојни Старомодни Очила во Кутија За Подароци Овие очила држат 13,5 Американски Течни Унци исполнети до врвот. Златниот Ореол на калвер ОЧИЛАТА СЕ привлечни и идеални за секојдневна употреба плус специјални прилики. Кутијата За Подароци На Прозорецот е дополнителен плус кога давате како подарок. Секое Стакло Со Тамблер има Плашлив дизајн на Гавран. Работ на овие очила е украсен со Златна облога од 22к. Калвер Држава На Уметноста Џет-Директен Процес Произведува Навистина Жив Дизајн На Стаклото. Без Олово Стакло, Направено во САД, 22к Златен Раб, Препорачано Миење Раце. Стакло Димензија инчи : 4.38 Горниот Дијаметар x 3.13 Дното Дијаметар. Овој Комплет Подароци За Калвер вклучува : (2) Две Кутии За Подароци (ДОФ) Двојни Старомодни Очила. Секоја чаша држи 13,5 Американски Течни Унци исполнети до врвот. Направено во САД Со Стакло Без Олово. Работ на овие очила е украсен со Златна облога од 22к.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат