.

.

Хангтон Хиросе 6 Пински Женски Да Се Отвори Води За Точка Греј Блекфлај Гиге Сојузнички Визија Мако Камера 5м

Хангтон Хиросе 6 Пински Женски Да Се Отвори Води За Точка Греј Блекфлај Гиге Сојузнички Визија Мако Камера 5м

DEN 607.84
Залиха
Достапно за нарачка

6-пински кабел за напојување I/O За Сојузничка Визија MACO USB3, Точка Греј Blackfly, Basler ace Gig E, тркач Gig E, AVT, Baumer, Sony, Dalsa, JAI, извор На Слики, CCD камери Конектор женски 6-пински компатибилен за HIROSE HR10 A-7 P-6 S. кабелот има 6-пински женски конектор на едниот крај, и 6-јадрена гола жица (исто така наречена pigtail отворени води) од друга страна. Кабелот има етикета со доделување боја од игла до жица. Достапна должина 1 метар, 2 м, 3 м, 5 м, 10 м, други должини ве молам испратете ми порака. Висок флекс, плетенка заштитени, пвц јакна кабел. За склопување на кабли за напојување и / или јас/О. 6-пински кабел за напојување I/O За Сојузничка Визија MACO USB3, Точка Греј Blackfly, Basler ace Gig E, тркач Gig E, AVT, Baumer, Sony, Dalsa, JAI, извор На Слики, CCD камери. Конектор женски 6-пински компатибилен за HIROSE HR10 A-7 P-6 S. кабелот има 6-пински женски конектор на едниот крај, и 6-јадрена гола жица (исто така наречена pigtail отворени води) од друга страна.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат