.

.

Нова Er Мак Сива Надвор нео 39триесет Водат Флекс Одговара Капа Капа

Нова Er Мак Сива Надвор нео 39триесет Водат Флекс Одговара Капа Капа

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

100% Памук, 100% Полиестер Опремено затворање. Само Суво Чисто. Официјално Лиценциран Производ. Логото на тимот Е Извезено Напред, А Логото На Новата Er Настрана. Закривен Раб-Затворање На Еластична Лента. Флекс-фит Обезбедува Дополнителна Удобност и Чист Изглед. Нфл Сивата Нео 39-та Триесет Прилагодлива Капа има везено лого на тимот на предните панели поместено со Знамето Од Новата Er извезено на левата страна на абење и ткаено јазиче што го прикажува логото на тимот одзади.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат