.

.

Хабел-Рако 505 Прекинувач Кутија СО Тс-Тип Заграда, 2-1/2 Длабочина, 1/2 и 3/4 Нокаут

Хабел-Рако 505 Прекинувач Кутија СО Тс-Тип Заграда, 2-1/2 Длабочина, 1/2 и 3/4 Нокаут

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

3 во Вклучува држач за странична монтажа НА ТС со јазичиња за мерење и вдлабнати шпорети за заковување. Гангаблните кутии за прекинувачи нудат можност за изградба на кутија за држење на два или повеќе уреди. Со соодветна монтажа може да се користи за канал, NMSC, оклопни, метални облечени, флексибилен кабел. Испорачани со четири 1/2 во. Прифатливо за употреба во 2-часовен оган отценети ѕидови. Вклучува држач за странична монтажа НА ТС со јазичиња за мерење и вдлабнати шпорети за заковување. Гангаблните кутии за прекинувачи нудат можност за изградба на кутија за држење на два или повеќе уреди. Со соодветна монтажа може да се користи за канал, NMSC, оклопни, метални облечени, флексибилен кабел. Испорачани со четири 1/2 во. Прифатливо за употреба во 2-часовен оган отценети ѕидови. 3 инчен x 2 Инчен Прекинувач Кутија, 2-1/2 Инчи Длабоко, Банда можност, 1/2 Инчи & 3/4 Инчи.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат