.

.

МЕИКИУП Розова И Зелена Платнена Торбичка Инспиративни Реквизити Подарок За Дипломирање Алфа Сестринство Подарок За Жени

МЕИКИУП Розова И Зелена Платнена Торбичка Инспиративни Реквизити Подарок За Дипломирање Алфа Сестринство Подарок За Жени

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Разноврсна УПОТРЕБА - - - - оваа мини торба може да ја користи за чување козметика, брич, канцелариски материјал, мобилни телефони, очила, монети, клучеви, кредитни картички или други работи; Добар избор за шопинг, службено патување, кампување, забавен парк, пешачење и друга активност на отворено `+Совршена Големина - - - - мери 35€38cm(13.7€15nches),Едноставен, но голем капацитет. Пренослив и компактен за носење. Совршено за држење во вашата чанта,применливо е за складирање на дневна козметика. ●Материјал q - - - Изработен од висококвалитетен платнен материјал со мермерен принт, доаѓа со мазен метален патент за да ги одржува вашите производи за убавина на место. `+Карактеристики на дизајнот - - - - водоотпорна ткаенина заштитете ги вашите шминки и други предмети од влажни и повредени. Мек во допир и лесен во тежина, практичен и пренослив. ●Совршен Подарок - - - Торба со зборови "Таа Може Таа Ќе, Па Таа Го Стори тоа".Оваа торба за шминка не е погодна само за ваша сопствена употреба, туку и за подароци.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат