.

.

Грекку Интерактивна 3-Слојна Играчка За Мачка Со Грамофон, Забавна Играчка За Загатки За Ментални Физички Вежби За Мачки, Со Светлосна Пружина Во Форма На Ѕвезда На

Грекку Интерактивна 3-Слојна Играчка За Мачка Со Грамофон, Забавна Играчка За Загатки За Ментални Физички Вежби За Мачки, Со Светлосна

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

Дизајн на производот : производот се состои од трислојна грамофон и три мали топчиња со иста боја Врвот е лесна пружина во форма на ѕвезда, што е погодно за мачките да ѕиркаат со рацете, а средината на грамофонот е издлабена за да додаде убавина на производот. Наредена и цврста конструкција : оваа играчка за мачки е изработена од супер-силен полипропилен отпорен на рипување кој се спротивставува на избезумените движења на шепање на мачката, со одвојлива повеќеслојна конструкција за лесно чистење и подлога што не се лизга за да го спречи производот да падне. Материјал на производот : нов еколошки пп материјал, производот е многу мазен и има одредена дебелина, нема зрнесто чувство при допирање. Вградена топка за играчки, нов еколошки пп материјал. Целиот дизајн е многу мазен и има одредена дебелина. Не се чувствува зрнесто кога се допира. Долниот дизајн против лизгање, исто така, ја зголемува долната површина и отпорот при туркање. Дизајн на производот : производот се состои од трислојна грамофон и три мали топчиња со иста боја. Врвот е лесна пружина во форма на ѕвезда, што е погодно за мачките да ѕиркаат со рацете, а средината на грамофонот е издлабена за да додаде убавина на производот. Наредена и цврста конструкција : оваа играчка за мачки е изработена од супер-силен полипропилен отпорен на рипување кој се спротивставува на избезумените движења на шепање на мачката, со одвојлива повеќеслојна конструкција за лесно чистење и подлога што не се лизга за да го спречи производот да падне. Материјал на производот : нов еколошки пп материјал, производот е многу мазен и има одредена дебелина, нема зрнесто чувство при допирање. Вградена топка за играчки, нов еколошки пп материјал. Целиот дизајн е многу мазен и има одредена дебелина. Не се чувствува зрнесто кога се допира.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат