.

.

VXB Бренд Јапонија MJC-65-EWH 30mm до 1 1/4 Инчен Вилица Тип Флексибилни Спојка Спојка Создаден 2 Дијаметар:1 1/4 Инчен Должина Спојување: 90 Спојување Надворешниот Дијаметар: 65

VXB Бренд Јапонија MJC-65-EWH 30mm до 1 1/4 Инчен Вилица Тип Флексибилни Спојка Спојка Создаден 2 Дијаметар:1 1/4 Инчен Должина Спојување:

DEN 8504.32
Залиха
Достапно за нарачка

Спојка Создаден 1 Дијаметар : 30мм Спојување Создаден 2 Дијаметар : 1 1/4 инчи. Должина На Спојување : 90. Спојување Надворешен Дијаметар : 65. 7-15 дена превозот. Спојка Создаден 1 Дијаметар : 30мм. Спојување Создаден 2 Дијаметар : 1 1/4 инчи. Должина На Спојување : 90. Спојување Надворешен Дијаметар : 65. 7-15 дена превозот. VXB Бренд, Nbk Јапонија MJC-65-EWH 30mm до 1 1/4 инчен тип флексибилна Спојка Nbk Јапонија MJC-65-EWH 30mm до 1 1/4 инчен флексибилна Спојка од типот На Вилицата, ова е флексибилна спојка од типот на вилицата. Мевот овозможува ексцентричност, аголна неусогласеност и крајна игра. Спојка Со 1 Дијаметар : 30ммспојка Со 2 Дијаметар : 1 1/4 Инчи Должина на спојување : 90појка Надворешен Дијаметар : 65материјал : Нерѓосувачки Ова е флексибилна спојка од типот на вилицата.Тесното Вклопување овозможува пренос со нула реакција при низок вртежен момент.Лесно вклопување ви овозможува непречено да ги соберете и поделите центарот и ракавот.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат