.

.

Жени 12.9 Инчен Таблет Ракав Рамо Торба Актовка за iPad Pro 12.9, Површина Лаптоп Оди 12.4, Галакси Таб S8 Плус 12.4, Табот S7 FE

Жени 12.9 Инчен Таблет Ракав Рамо Торба Актовка за iPad Pro 12.9, Површина Лаптоп Оди 12.4, Галакси Таб S8 Плус 12.4, Табот S7 FE

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

●КОМПАТИБИЛНОСТ●Внатрешна Големина : 12,5 "х 9,6 " х 2,5" Компатибилен со : i Pad Pro 12.9" i Pad Pro 11" i Pad Air 4 10.7" Површина Pro X/8/7 Површински Лаптоп Оди 12.4" Површина Оди 3/2 Galaxy Tab S8+ Galaxy Tab S8 Galaxy Tab S7 FE Galaxy Tab S7+ галакси таб с7 С6 с5е с4 а8 А7 а за леново таб п12 про таб п11 плус таб 11 провацер прекинувач 3 кс завист х2 лте Хп Елита Х2 Г4 Кс Спектар Х2 И Повеќе 9 - 2,9 Инчни Таблети. ●ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ ● нашата чанта за рамо со ракави за таблети е изработена од висококвалитетна и издржлива веганска кожа, има сјајна површина, удобен тактилен впечаток и добра дише. Полиестерската постава со густа подлога е свиленкаста и нема да ги гребе вашите уреди. Носете и заштитете го вашиот таблет и додатоци од прашина, нечистотија, влажни, шокови и гребнатини во стилски и професионален стил додека сте во движење. ●УРЕДНО СКЛАДИРАЊЕ И ПОВЕЌЕ ЏЕБОВИ●Голема преграда со еластични ремени за да не се движи таблетот на место. Држачи за стил на хармоника за чување книги, папки, списанија, тастатура итн. Различни мрежести џебови за складирање мобилен телефон, слушалки, пенкала, кабли, УСБ-хард диск и други додатоци. Чувајте ги вашите основни додатоци уредни и организирани во оваа компактна актовка. ●ЛЕСНА за НОСЕЊЕ. Бидејќи е тенка и лесна, рачната торба со вкрстено тело е лесна и удобна за носење со својот прилагодлив и отстранлив ремен за рамо. Цврстата пластична рачка нуди удобно искуство со рачно носење. Можете да го носите како таблет торба за рамо, актовка, рачна торба итн. Торбата може целосно да се отвори на 180 степени со двојно затворање на патент. Патентите со највисоко полнење се лизгаат непречено и овозможуваат брз пристап до вашите уреди. ●Деловна И СЕКОЈДНЕВНА ● Професионална, но практична, оваа торба со ракави со таблети е погодна за мажи и жени, совршена и за деловна и за каузална употреба/ работа/ патување/ одмор/ колеџ/ училиште/ активности на отворено, а исто така е прекрасен подарок за Роденден, Денот на Вљубените, денот на таткото, денот на мајката, Годишнината, Денот на Благодарноста, Божиќ итн.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат