.

.

Урна За Човечка Пепел Комплет Од 4 Мини-Останува Убава и Скромна Урна За Вашите Најблиски. Оваа Прекрасна Урна Ќе Ви Донесе Удобност Секој Пат Кога Ќе Ја Видите Голе?

Урна За Човечка Пепел Комплет Од 4 Мини-Останува Убава и Скромна Урна За Вашите Најблиски. Оваа Прекрасна Урна Ќе Ви Донесе Удобност

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

ИЗДРЖЛИВ-Цврст и цврст дизајн со 100% Алуминиумски материјал 70" В : - Бел Комбо Сет од 4. СОВРШЕН КВАЛИТЕТ : - ОВАА УРНА за КРЕМИРАЊЕ е Вистински рачно изработен производ кој обезбедува СЕКОЈА урна ДА биде УНИКАТНА, ПРИФАТЛИВА УРНА и ИЗДРЖЛИВА. СУШТИНСКИ : - Изработени од цврст метал, нашите меморијални урни ќе траат со генерации. ОДОЛЕЈТЕ се и НЕРАСКИНЛИВО : - Обезбедува сигурен и сигурен печат што ќе ги чува вашите најблиски пепелта складирана во контејнерот дури и ако е испуштена. ОГРАНИЧЕНО ИЗДАНИЕ : - Совршено дизајн за ограничен период! Побрзај. ИЗДРЖЛИВ-Цврст и цврст дизајн со 100% Алуминиумски материјал .70" В : - Бел Комбо Сет од 4. СОВРШЕН КВАЛИТЕТ : - ОВАА УРНА за КРЕМИРАЊЕ е Вистински рачно изработен производ кој обезбедува СЕКОЈА урна ДА биде УНИКАТНА, ПРИФАТЛИВА УРНА и ИЗДРЖЛИВА. СУШТИНСКИ : - Изработени од цврст метал, нашите меморијални урни ќе траат со генерации. ОДОЛЕЈТЕ се и НЕРАСКИНЛИВО : - Обезбедува сигурен и сигурен печат што ќе ги чува вашите најблиски пепелта складирана во контејнерот дури и ако е испуштена.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат