.

.

10 Пара Рамен Суши Стапчиња за Јадење &засилувач; 8-Пакет Боба Пијалак Сламки Сет Пакет, 18/10 Нерѓосувачки Челик, Машина За Миење Садови Безбедно, Црна

10 Пара Рамен Суши Стапчиња за Јадење &засилувач; 8-Пакет Боба Пијалак Сламки Сет Пакет, 18/10 Нерѓосувачки Челик, Машина За Миење

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Комплет пакет : Вклучува 10 пара стапчиња за јадење, 8 сламки боба и 1 торбичка за носење За време на викендот, можеме да уживаме во вкусно суши со нашите семејства и пријатели. Исто така, добар избор е да јадете сад со тестенини со топол рамен на пареа по зафатена работа. Идеален за пиење смути, Фрапе, милкшејк, чај со меурчиња, овошен сок, џамбо пијалоци и така натаму. Убав Подарок : За Велигден, Денот на Мајката, Денот на Вљубените, затоплување на куќата, свадба, Ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста, Божиќ, полначи за порибување и други фестивали. Комплет пакет : Вклучува 10 пара стапчиња за јадење, 8 сламки боба и 1 торбичка за носење. За време на викендот, можеме да уживаме во вкусно суши со нашите семејства и пријатели. Исто така, добар избор е да јадете сад со тестенини со топол рамен на пареа по зафатена работа. Идеален за пиење смути, Фрапе, милкшејк, чај со меурчиња, овошен сок, џамбо пијалоци и така натаму.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат