.

.

Машка Ленена Гвајабера Кошула Со Долги Ракави Секојдневно Копче Надолу Плажа Лето Хипи Кубански Обични Кошули Блузи

Машка Ленена Гвајабера Кошула Со Долги Ракави Секојдневно Копче Надолу Плажа Лето Хипи Кубански Обични Кошули Блузи

DEN 383.84
Залиха
Достапно за нарачка

ПАМУК : 70%, ЛЕН : 30% Затворање на копчето. Машинско Перење. Quayabera кошули карактеристики долг ракав, ширење јака, лен памучна ткаенина, еднобојна, регулатор одговара, затворање копче, геометриски вез шема, класичен гвајабера изглед дизајн направи да изгледате повеќе господин и убав. ●Материјал● : 70% памук+30% лен. Памучна Ленена кошула е удобна и дише, во голема мера мека, пријателска за кожата, апсорбирачка пот и лесна за чистење. Тоа е добар избор за време на жешкото лето и пролет. €Натпревар● : Можете да се спарите со костум и панталони за облекување за да создадете деловен стил, а исто така може да се спари со елек, шорцеви, влечки и очила за сонце за да создадете секојдневен стил на плажа. Класичниот дизајн изгледа одлично со различни стилови. `+Прилика : Совршен За вежбање, на отворено, свадба, училиште, плажа, забава, одмор, бизнис и др. И тоа е исто така одличен избор како подарок за вашите пријатели, момче или татко. ①Нега и Внимание На облеката : Рачно перење Или машинско перење на собна температура, не избелувајте. Добредојдовте во нашата продавница за брендови "Нарекс" за поголем избор на блуза/џемпери/палта/костуми/јакни, итн. ПАМУК : 70%, ЛЕН : 30%. Затворање на копчето. Машинско Перење. Quayabera кошули карактеристики долг ракав, ширење јака, лен памучна ткаенина, еднобојна, регулатор одговара, затворање копче, геометриски вез шема, класичен гвајабера изглед дизајн направи да изгледате повеќе господин и убав.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат