.

.

VXB Бренд Јапонија MJC-65-GR 18mm до 13/16 инчен Вилица Тип Флексибилни Спојка Спојка Создаден 2 Дијаметар: 13/16 Инчен Должина На Спојување: 90 Спојување Надворешниот Дијаметар:

VXB Бренд Јапонија MJC-65-GR 18mm до 13/16 инчен Вилица Тип Флексибилни Спојка Спојка Создаден 2 Дијаметар: 13/16 Инчен Должина На Спојување:

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

Спојка Создаден 1 Дијаметар : 18мм Спојување Создаден 2 Дијаметар : 13/16 инчи. Должина На Спојување : 90. Спојување Надворешен Дијаметар : 65. 7-15 дена превозот. Спојка Создаден 1 Дијаметар : 18мм. Спојување Создаден 2 Дијаметар : 13/16 инчи. Должина На Спојување : 90. Спојување Надворешен Дијаметар : 65. 7-15 дена превозот. VXB Бренд, Nbk Јапонија MJC-65-GR 18mm до 13/16 инчи-тип флексибилна Спојка Nbk Јапонија MJC-65-GR 18mm до 13/16 инчи вилица-тип Флексибилна Спојка, ова е тип на вилица флексибилна спојка. Мевот овозможува ексцентричност, аголна неусогласеност и крајна игра. Спојка Со 1 Дијаметар : 18ммспојка Со 2 Дијаметар : 13/16 Инчи Должина на спојување : 90појка Надворешен Дијаметар : 65материјал : Нерѓосувачки Ова е флексибилна спојка од типот на вилицата.Тесното Вклопување овозможува пренос со нула реакција при низок вртежен момент.Лесно вклопување ви овозможува непречено да ги соберете и поделите центарот и ракавот.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат