.

.

Бестонзон 3 парчиња Керамика Вино Девојки Чај Деца Сок Вода Рачка Чаша Дома Кафе Мл Зајаче Керамички Млеко Млеко Канцеларија Прекрасна Емајл Момчиња Декорација Ст?

Бестонзон 3 парчиња Керамика Вино Девојки Чај Деца Сок Вода Рачка Чаша Дома Кафе Мл Зајаче Керамички Млеко Млеко Канцеларија Прекрасна Емајл

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

ПАТУВАЊЕ чаша оваа специјална кригла е совршен избор на подарок за вашето семејство, пријатели,- работници и за себе! ШОЛЈА ЗА ПОЈАДОК оваа специјална кригла е совршен избор на подарок за вашето семејство, пријатели, соработници и за себе!. КАМЕНИНА КАФЕ кригла за кафе, сок, млеко, вода. МЛЕКО кригла Еспресо Чаши-Цртан филм зајаче шема, шик и убава. КАКАО кригла Изработени од врвен материјал, издржлив и практичен за долгорочна употреба. Список на пакети 3 х Карактеристики На Керамичка Кригла-Капацитет : Околу 380мл Чаша за Пиење. - Оваа специјална кригла е совршен избор на подарок за вашето семејство, пријатели, соработници и за себе! - Погоден за дома, канцеларија, кафуле, ресторан, итн Кампување Калај Емајл Кригла. - Може да биде да држите кафе, чај, млеко, топло чоколадо, вода, пијалоци и други омилени чаши за ракување со сок од пијалоци. - Изработен од врвен материјал, издржлив и практичен за долгорочна употреба Житни Чаши. - Големина : Околу 12, 5х10х9см/4, 92х3, 93х3, 54 инчи керамичка кригла.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат