.

.

7/8 Л075 Л - Вилица Спојување Полу - Флексибилни Л-075 Лавџој Мартин Размена

7/8 Л075 Л - Вилица Спојување Полу - Флексибилни Л-075 Лавџој Мартин Размена

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

Надворешен Дијаметар : 1-3/4 Собрана Должина На Сет : 2-1/8. Надворешен Дијаметар : 1-3/4. Собрана Должина На Сет : 2-1/8. Л075 серија флексибилни л-вилицата спојување половина. 7/8 "создаден со 3/16" клуч и сет завртка. Заменливи Со Lovejoy, Мартин, Браунинг, Тб Вудс, и други L-вилицата спојки.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат