.

.

Џиобвтс Тин Знак Еднаш Одамна имаше Девојка Која Навистина Сакаше Ракуни Калај Знак Метален Ѕид Декор За Градинарски Барови Ресторани Кафулиња 8€12inch / Калај Знак

Џиобвтс Тин Знак Еднаш Одамна имаше Девојка Која Навистина Сакаше Ракуни Калај Знак Метален Ѕид Декор За Градинарски Барови Ресторани Кафулиња

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Големина : 8 х 12 инчи( 20 х 30 см), 12 х 16(30 х 40 см) Висок Квалитет : Изработен Од Висококвалитетен Алуминиум со заоблени агли, Посилен и поиздржлив од гроздобер лимени знаци / лимена плоча. Лесен За Закачување : Металниот знак има четири мали претходно дупчени дупки за лесно закачување со заоблени агли рабови за безбедност. Без Избледување : знакот ќе ги издржи елементите и нема да избледи, без разлика на ветерот и сонцето или екстремните лоши временски услови. Применливи Сцени : знакот За ѕиден калај е погоден за хотел, куќа за гости, дом, канцеларија, гаража, соба за одмор, продавница, бар и така натаму. Големина : 8 х 12 инчи( 20 х 30 см), 12 х 16(30 х 40 см). Висок Квалитет : Изработен Од Висококвалитетен Алуминиум со заоблени агли, Посилен и поиздржлив од гроздобер лимени знаци / лимена плоча. Лесен За Закачување : Металниот знак има четири мали претходно дупчени дупки за лесно закачување со заоблени агли рабови за безбедност. Без Избледување : знакот ќе ги издржи елементите и нема да избледи, без разлика на ветерот и сонцето или екстремните лоши временски услови. Применливи Сцени : знакот За ѕиден калај е погоден за хотел, куќа за гости, дом, канцеларија, гаража, соба за одмор, продавница, бар и така натаму.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат