.

.

Хилман 811596 Топло Поцинкуван Хексадецимален Болт, 3/8 Х 6-Инчен, 50-Пакет

Хилман 811596 Топло Поцинкуван Хексадецимален Болт, 3/8 Х 6-Инчен, 50-Пакет

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Тие бараат претходно дупчат дупка со компатибилна женска нишка Хексадецималните Завртки имаат шестстрана глава, која е дизајнирана да се затегне со помош на клуч или вежба. Топло Натопи Галаванизиран. Земја На Потекло : Кина. Тие бараат претходно дупчат дупка со компатибилна женска нишка. Хексадецималните Завртки имаат шестстрана глава, која е дизајнирана да се затегне со помош на клуч или вежба. Топло Натопи Галаванизиран. Земја На Потекло : Кина. Опис на производот Шестоаголни Завртки се завртки со шестоаголни глави и машински навои за употреба со навртка или во прислушувана дупка. Оваа завртка е компатибилна со стандардни навртки и подлошки со ист чекор на конецот, одделение и завршница. Овие завртки се целосно навојни. Од Производителот Шестоаголни Завртки се завртки со шестоаголни глави и машински навои за употреба со навртка или во прислушувана дупка. Оваа завртка е компатибилна со стандардни навртки и подлошки со ист чекор на конецот, одделение и завршница.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат