.

.

Се ПРАШУВАМ Креативна Свинче Банка Смола Овошје Свинче Банка Промена Кутија Голем Капацитет Кеш Кутија Деца Монета Кутија Хартија Пари Свинче Банка

Се ПРАШУВАМ Креативна Свинче Банка Смола Овошје Свинче Банка Промена Кутија Голем Капацитет Кеш Кутија Деца Монета Кутија Хартија Пари Свинче

DEN 1496.00
Залиха
Достапно за нарачка

Подобрување На Свеста За Безбедноста На Имотот На Детето : "мојот безбеден" чувајќи ги сопствените работи Може да се користи за чување играчки, накит, бејзбол картички итн. вметнете монети во врвот на банката за пари и вметнувате сметки настрана, само користете го сефот како свинче банка. Материјал : смола за животната средина; Светла и Сјајна. класичен дизајн на форма на гумена патка, многу убав и декоративен. Отворање на дното, отстранлив за лесно отстранување на монети. Идеално решение за подарок или заштеда, идеален подарок за децата да заштедат џепарлак!. Опис на производот големина : Средно Ограничете се Да Заштедите Пари Или Подгответе План за Штедење. Можете Да Заштедите Пари За Да Ги Реализирате Вашите Желби И Нема Да Бидете Прекинати Затоа Што Можете Да Ги Извадите Во Секој Случај Time.Name : Жолта патка пари кутија : Патка материјал : список за ресинпакување : 1 * свинче банкапогодна област : дневна соба, спална соба, канцеларија, влез итн.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат