.

.

Налген Широк Уста Кантен

Налген Широк Уста Кантен

DEN 399.20
Залиха
Достапно за нарачка

Храна одделение политен/полиетилен Бпа слободен, направени со користење на најдобрите пластика и метали. Одлично за употреба и во активности на отворено и во затворени простории. Одличен изглед и иновативни решенија за носење на вашите течности. Храна одделение политен/полиетилен. Бпа слободен, направени со користење на најдобрите пластика и метали. Одлично за употреба и во активности на отворено и во затворени простории. Одличен изглед и иновативни решенија за носење на вашите течности. Оваа Менза Широка Уста е изработена од повеќеслоен материјал кој нуди вкочанетост и цврстина за стоечка способност, но сепак е мека и флексибилна за преклопување или валање. Широкиот отвор на устата прифаќа коцки мраз и обезбедува лесен пристап за чистење. Исто така, ги сместува сите главни филтри за вода. Загарантиран систем отпорен на истекување со капаче од јамка. Газираното дно стои исправено.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат