.

.

ВИКАСКИ Автомобил Додатоци Р. В. Додатоци Терминал Автобус бар 300а Модул Дистрибуција На Електрична Енергија Терминал Блок Брод Терминал Студ лента За Батерија Мор

ВИКАСКИ Автомобил Додатоци Р. В. Додатоци Терминал Автобус бар 300а Модул Дистрибуција На Електрична Енергија Терминал Блок Брод Терминал Студ

DEN 374.40
Залиха
Достапно за нарачка

Исклучителна изработка, разумна структура, професионална и практична, може да ви донесе погодност Кабелските конектори овозможуваат поврзување на повеќе помали жици во простори каде што традиционалната автобуска лента можеби не одговара. Опсег на примена : автомобили ,v, чамци, камиони, електрична опрема и соларни ќелии,. Заменете ја вашата стара или скршена терминална автобуска лента со нова. Погоден за кабинети за дистрибуција на електрична енергија, фабрики за механичка опрема, фабрики за електрична опрема, дистрибутивни кутии и. Исклучителна изработка, разумна структура, професионална и практична, може да ви донесе погодност. Кабелските конектори овозможуваат поврзување на повеќе помали жици во простори каде што традиционалната автобуска лента можеби не одговара. Опсег на примена : автомобили ,v, чамци, камиони, електрична опрема и соларни ќелии,. Заменете ја вашата стара или скршена терминална автобуска лента со нова. Погоден за кабинети за дистрибуција на електрична енергија, фабрики за механичка опрема, фабрики за електрична опрема, дистрибутивни кутии и. Описоваа терминална лента за автобуси е изработена од врвен материјал, кој може да издржи трајна употреба. Карактеристики најлон, стаклени влакна, КОМПЈУТЕР и материјал, кој има висока издржливост, не е лесно да се деформира. Фината изработка, обезбедува практичност.Карактеристики-Боја : Црн Материјал : Најлон, стаклени влакна, КОМПЈУТЕР,;-Големина : 8, 50Х4, 50Х7, 00см/3, 34Х1, 77Х2, 75ИН;Континуиран Рејтинг : 300А ЕДНОНАСОЧНА струја;Максимален работен напон : 48В ДЦ;терминал од нерѓосувачки челик : 3/8 инчи;завртка за терминал од не ' рѓосувачки челик : 8 ° 8-32-кабелските конектори овозможуваат поврзување на повеќе помали жици во Простори каде Што Традиционалниот автобуски бар можеби не одговара.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат