.

.

Владетел На Ниво на преклопување Со Магнет, Алатка За Мерење На Ниво На Преклопување Од 23,6 Инчи Висока Точност Алатка За Мерење На Агол На Ниво На Проширување Алатк?

Владетел На Ниво на преклопување Со Магнет, Алатка За Мерење На Ниво На Преклопување Од 23,6 Инчи Висока Точност Алатка За Мерење На Агол На

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

[4 МЕУРЧИЊА] владетелот на ниво е преклоплив, со 4 хоризонтални меурчиња за да задоволи повеќе потреби за употреба и може да се преклопи за складирање кога не се користи [СО МАГНЕТ] владетелот на ниво е магнетски дизајн, кој може да апсорбира метални додатоци како што се завртки, погодни за употреба во градежништвото. [ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ] Изработен од абс пластика, отпорен на ' рѓосување и издржлив, абс конектор и тпр крајниот капак може да спречи случајно паѓање, пренослив и практичен. [ВИСОКА ТОЧНОСТ] со фина изработка, владетелот на ниво на преклопување има висока точност и добра стабилност, за да обезбеди сигурна работа. [ШИРОКА ПРИМЕНА] Се Користи за декорација на домаќинствата, инсталација на мебел, столарски проекти, САМОСТОЈНИ ракотворби итн. со силна практичност. Спецификација : Тип На Ставка : Материјал На Ниво на Преклопување : Абс Пластика, Меурчиња Од Ниво На Алуминиумска Легура : 4 Целосно Проширена Големина : Прибл.

Карактеристики на предлогот

Item Type:
Foldable Level
Material:
ABS Plastic, Aluminum Alloy
Level Bubbles:
4
Fully Expanded Size:
Approx. 600 x 52 x 22mm / 23.6 x 2 x 0.9in
Use:
Applicable to household decoration, cabinet installation, DIY tasks, carpentry, carpentry, pipes, stairs, corners, etc.
Package List:
1 x Foldable Level :

Купувачи како што избираат