.

.

'Стаче Сол Средно Држете Мустаќи Восок-тутун &засилувач; ВАНИЛА Мирис - АМАЗОН ЕКСКЛУЗИВНИ-Слобода За Твоето Лице-Верност Чешлање Копродукции

'Стаче Сол Средно Држете Мустаќи Восок-тутун &засилувач; ВАНИЛА Мирис - АМАЗОН ЕКСКЛУЗИВНИ-Слобода За Твоето Лице-Верност Чешлање

DEN 239.84
Залиха
Достапно за нарачка

Раката Истури Во Америка Држете : Средно. Мирис : Тутун И Ванила. ДОЖИВЕЈТЕ СЛОБОДА за Вашето Лице. Искусете ЈА СЛОБОДАТА ЗА ВАШЕТО ЛИЦЕ со восок од мустаќи од Верност Чешлање Копродукции. 1оз калај од восок од мустаќи направен со пчелин восок, ланолин и есенцијални масла. Раката Истури Во Соединетите Американски држави.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат