.

.

Вера Бредли Женска Памучна Четка До Торба За Организатор На Козметичка Шминка

Вера Бредли Женска Памучна Четка До Торба За Организатор На Козметичка Шминка

DEN 1040.00
Залиха
Достапно за нарачка

100% памук Рециклиран ПАМУК – памучната ткаенина со која сте запознаени е повторно замислена; оваа одржлива ткаенина е направена од рециклирани памучни влакна и ја има целата удобност, мекост и живост што ја знаете и ја сакате. ПОДГОТВЕНИ ЗА АВАНТУРА-Останете исчеткани во канцеларија, кампус или аеродром со вашиот нов Козметичкиот Случај Четка Нагоре е вашиот придружник на авантурата. БЕЗБЕДНО И ЗДРАВО-нашето безбедно затворање со патент ќе ја одржува целата ваша козметика безбедно да патува подготвена за брзи и лесни допири во движење. СОВРШЕНО ГОЛЕМИНА - Нашата Козметичка Кутија Со Четка е широка 9 инчи, висока 6 инчи и длабока 6 инчи со рачка од 1 инч.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат