.

.

Симпатична Љубов Тексас Држава Кактус Сончоглед Маица

Симпатична Љубов Тексас Држава Кактус Сончоглед Маица

DEN 1326.40
Залиха
Достапно за нарачка

Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Греј : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Грејачи : 50% памук, 50% Полиестер Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Лесен, Класичен фит, Ракав Со Двојна игла и долниот раб.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат