.

.

8gb Класа 10 Sdhc Тим Мемориска Картичка Со Голема Брзина 20mb/Сек. Најбрза Картичка на Пазарот За Дигитална Камера Pentax M40 M50 M85. Вклучен Е БЕСПЛАТЕН УСБ-Адаптер со Голема Бр

8gb Класа 10 Sdhc Тим Мемориска Картичка Со Голема Брзина 20mb/Сек. Најбрза Картичка на Пазарот За Дигитална Камера Pentax M40 M50

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

Брза Брзина На Пренос Постигнете Максимален Капацитет. Префект ЗА ХД Снимање и Снимање. Доаѓа со елегантен и уникатен дизајн сите Во Една Жешка се занимава 4 помалку читач На Картички за да ви помогне да ги преместите вашите филмови и слики на вашиот лаптоп или десктоп. Доживотна Гаранција.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат