.

.

Мачка Јака Бегство Правда Лига 6 Суперхерој Логоа Црна 8 до 12 Инчи 0,5 Инчи Широк

Мачка Јака Бегство Правда Лига 6 Суперхерој Логоа Црна 8 до 12 Инчи 0,5 Инчи Широк

DEN 370.24
Залиха
Достапно за нарачка

Отцепената јака за мачки одговара на големината на вратот од 8-12 инчи и е широка 1/2 инчи Оваа јака за мачки содржи убави, оригинални уметнички дела и издржливи компоненти. Јаката е изработена од полиестер со висока густина и пластична штипка која е преинженерирана во дебелина, осигурувајќи дека ќе издржи се што може да изнесе вашето домашно милениче. Овој производ е рачно изработен во САД со Тока Надолу и е официјално лиценциран од СТРИПОВИ на ДК. Појавување води/каишки на располагање.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат