.

.

Америтекс Кревет За Миленичиња Покривка За Кревет За Кучиња Ќебе За Софа И Мебел Водоотпорен Дизајн На Нов Модел

Америтекс Кревет За Миленичиња Покривка За Кревет За Кучиња Ќебе За Софа И Мебел Водоотпорен Дизајн На Нов Модел

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

СОФА-изберете 30х70 во за софа седиште, 40х50 во за кочија дневна, или поголема големина ако сакате да ја покриете целата троседот КРЕВЕТ-52х82, 68х82, 82х82, 82х102, 82х120, овие големини подобро се вклопуваат за кревет. АВТОМОБИЛ-патувајте со вашите миленици, не ги оставајте сами. Машина за перење. Вода под 30 степени целзиусови. Ве молиме не избелувајте. Пареа само железо. Водоотпорна микрофибер ткаенина. Микрофибер полнење. ТПУ водоотпорен слој. Водоотпорна ткаенина од микрофибер со отпечаток од силиконска шепа против лизгање (останете на место). Водоотпорен-Загарантиран! Овој премиум заштитник спречува истекување на речиси сите видови влага и течности. Совршен за оние со кучиња и мачки!. АПЛИКАЦИЈА-Погодна За сите видови мебел,особено за софа и кревет.Супер мекото и луксузно ќебе сигурно ќе ве натера да споделите среќно време со вашето домашно милениче. АНТИ-ЛИЗГАЊЕ-Споредете ги нормалните капаци, овој иновиран капак има повеќе нагласувања за престојот на место. Силиконска гума кутре шепа дизајн, држи во вселената цврсто подобро.Погоден за секој стил на мебел. МАТЕРИЈАЛ од 5 СЛОЈА : овој премиум ватиран капак за кревет е изграден со повеќеслојна ткаенина. Карактеристики дезинфицирана заштитна завршница и мирис спречуваат вашиот мебел да изгледа и да мириса на мирис. Хемикалии бесплатни И еколошки, висока безбедност за деца и домашни миленици. МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ-Лесна за чистење.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат