.

.

Ќерка Подарок Од Мајка Тато Шминка Торба Невеста Подарок Од Мајка На Ќерка За Денот На Свадбата Инспиративна Ќерка Подарок Козметичка Торба Божиќ Свадба Дипломира

Ќерка Подарок Од Мајка Тато Шминка Торба Невеста Подарок Од Мајка На Ќерка За Денот На Свадбата Инспиративна Ќерка Подарок Козметичка Торба Божиќ

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Материјал За Торба за шминка : торба за шминка изработена од памук и ленен материјал, мека и издржлива Двострана печатена и обложена торбичка со патент, патентот е мазен и лесен за употреба, издржлив и пренослив. Лесно за чистење, не грижете се за дамките од козметички остатоци. Мулти-Користи Козметички Кеси : 25€17 см, ве молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-2 см поради рачно мерење. Куќиштето за шминка има голем простор за складирање на вашите шминки и козметички додатоци, како кармин, четки за шминка, сенка за очи, палети за шминка итн. Може да користи како торбичка за шминка, тоалетна кутија или да држи какви било мали работи што ви се допаѓаат во секојдневниот живот.ОВАА СТАВКА НЕ Е НАМЕНЕТА ЗА УПОТРЕБА ОД ДЕЦА 12 И ПОД. Ќерка Подарок Од Мама И Тато Шминка Торба : овој татко, мајка на ќерка подароци карактеристики на зборовите со овој подарок, ќе ја споделите со знаење дека неа, без разлика каде таа е, мама и тато ја сакаат засекогаш. Совршени Подароци За Ќерка : двостран дизајн на печатење, природна беж, висококвалитетни печатени слики ќе останат живописни за секојдневна употреба.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат